Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W dniu 13 czerwca 2024 r. podsumowane zostały osiągnięcia edukacyjne i sportowe uczniów naszej szkoły. Brali oni udział w licznych konkursach na szczeblu ogólnopolskim, wojewódzkim, powiatowym, miejskim i szkolnym. Talenty uczniów zostały docenione. Niektórzy zostali laureatami, a inni otrzymali wyróżnienie. Społeczność szkolna poznała laureatów konkursów: informatycznego, matematycznego, chemicznego, plastycznych, mitologicznego, historycznego , geograficznego, ortograficznego. Szkoła również może pochwalić się zwycięzcami wielu zawodów sportowych. Każdy wyróżniony uczeń otrzymał od Pani Dyrektor pamiątkowy dyplom.