Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dużymi krokami kończy się rok szkolny 2023/2024, dlatego czas na kolejne podsumowania. W tym roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w ogólnopolskim projekcie eTwinning „Zakodowane pisanki”. Projekt ten miał na celu wspieranie rozwoju umiejętności myślowych, logicznych i matematycznych, poszerzanie świadomości ekologicznej oraz wiedzy na temat środowiska wokół nas. Dodatkowo, umożliwiał poznawanie tradycji związanych z pisankami. W ramach projektu uczniowie rysowali, co może powstać z jajka, budowali wielkie pisanki z różnych materiałów, przeprowadzali eksperymenty z jajkami, umieszczali w pisankach zakodowane życzenia, „zakodowali wiosnę” oraz realizowali wiele innych kreatywnych działań. Od założycielki projektu, ambasadorki eTwinning ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Tarnobrzegu, otrzymaliśmy certyfikat i upominki dla uczniów klasy 2a, którzy zaangażowali się w projekt z ogromnym entuzjazmem. Czekamy na kolejne inspirujące projekty w nowym roku szkolnym!

  • photo4
  • photo3
  • photo2
  • photo6
  • photo1
  • photo5