Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

24 maja uczniowie klasy II b zostali zaproszeni do Biblioteki Publicznej w Chełmie na zajęcia pt. ,,KoLEGOwanie”. Na początku nauczyciel bibliotekarz przedstawił w bardzo ciekawy sposób historię powstania klocków LEGO i opowiedział o ich twórcy. Później dzieci miały okazję tworzyć własne opowiadania na podstawie ilustracji zamieszczonych na wielkich kostkach. Ich wyobraźnia nie miała granic, dzieci wymyślały ciekawe i barwne historie. Następnym zadaniem dzieci było zbudowanie z klocków LEGO postaci i motywów z bajki pt. ,,Czerwony Kapturek”. Podczas tego zadania uczniowie wykazali się niezwykłą twórczością i oryginalnością. Na zakończenie wysłuchali opowiadania ,,O złym wilku” ze szczęśliwym zakończeniem. To był udany dzień klasy II b.

Photo1