Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

We współczesnym świecie liczebność pszczół maleje z każdym rokiem. A to właśnie pszczołom i ich pracy zawdzięczamy produkcję 1/3 żywności. Stanowią prawdziwy skarb dla środowiska przyrodniczego. Dowiedzieli się o tym uczniowie z klasy 1c i 1b podczas zajęć tematycznych zorganizowanych przy wsparciu Nadbużańskiego Związku Pszczelarzy w Chełmie. Udostępnione pomoce edukacyjne oraz materiał naturalny w postaci plastrów wosku, różnych rodzajów miodu itp. pomogły dzieciom poznać bliżej te owady i zrozumieć, jak ważną pełnią rolę w życiu człowieka. Na zakończenie zajęć uczniowie dostali drobne upominki w postaci nasion miododajnych kwiatów i breloki.

 • Photo9
 • Photo1
 • Photo6
 • Photo3
 • Photo5
 • Photo4
 • Photo7
 • Photo2
 • Photo8
 • Photo10
 • Photo1
 • Photo2
 • Photo6
 • Photo3
 • Photo4
 • Photo5