Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Na początku maja uczniowie klasy 1 c wzięli udział w warsztatach przyrodniczych pod hasłem „Hoteliki dla owadów”. Celem zajęć było inspirowanie, tworzenie i pobudzanie przyrodniczej wrażliwości. Projekt realizowany był z udziałem rodziców, pod czujnym okiem Pani Alicji Sulimy, pracownika Zespołu Parków Krajobrazowych. Podczas zajęć mali przyrodnicy poznali budowę domków dla owadów. Dowiedzieli się, jak wiele korzyści dla świata roślin, zwierząt i ludzi, przynosi zakładanie takich konstrukcji. Wykonane z pomocą rodziców hoteliki zostały wypełnione przez uczniów materiałem naturalnym. Była to znakomita okazja do zabaw sensorycznych. Podczas spotkania dzieci uczyły się przez doświadczanie i rozwijały kreatywność.
Powstałe domki dla owadów zawisną na terenie naszej szkoły, stanowiąc przykład dobrych praktyk przyrodniczych.

 • photo7
 • photo6
 • photo8
 • photo1
 • photo2
 • photo10
 • photo4
 • photo5
 • photo9
 • photo3
 • photo11