Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klas IV, V i VI naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w plastycznym Ogólnopolskim Konkursie Geologiczno-Środowiskowym ,,Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro".
W tym roku odbyła się XXV edycja pod hasłem: ,,Na krańcach Ziemi".
Uczennica klasy V A ,Maja Ryszkiewicz wykonała rysunek pod kierunkiem pani Ewy Słomczyńskiej, którą komisja konkursowa wybrała do wyróżnienia spośród 2179 prac.
Dziewczynka wzięła udział w podsumowaniu półfinałowej uroczystości wręczenia nagród w Muzeum Geologicznym w Warszawie oraz imprezach jej towarzyszących. Bardzo intensywnie i miło spędziła dzień, otrzymała dyplom i nagrody.

Przedstawiamy fotorelację i bardzo gratulujemy Majce !!!

Życzymy dalszych sukcesów!!!

  • photo8
  • photo3
  • photo4
  • photo2
  • photo6
  • photo10
  • photo7
  • photo5
  • photo9