Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Z okazji 233 rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole zorganizowany został konkurs plastyczny pt. ,,Wiwat Trzeci Maj – Uchwalenie Konstytucji 3 Maja” . Celem konkursu było przybliżenie uczestnikom historii Polski i kształtowanie postaw patriotycznych. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, ponieważ wpłynęło 47 prac, spośród których komisja konkursowa musiała wybrać laureatów i wyróżnionych. Wszystkie prace były przepiękne. Wybrano prace oryginalne, pomysłowe oraz pełne walorów artystycznych. Zadanie było bardzo trudne, ale po przeglądzie wielu prac podjęto jednomyślną decyzję, przyznając:

W kategorii klas 1;

I miejsce – Aleksandra Mielniczuk kl. I a

II miejsce – Viktoria Szyszkowska – kl. I a

III miejsce – Pola Być – kl. I c

W kategorii klas 2:

I miejsce – Hanna Suprun kl. II d

II miejsce – Aleksandra Łopacka, Bartek Łopacki kl. II a

III miejsce – Kornelia Madejek kl. II b, Adam Koniuszewski kl. II c

W kategorii klas 3 :

I miejsce – Bartosz Masłowski – kl. III c

II miejsce – Elena Jasiniak – kl. III a

III miejsce – Amelia Grabińska – kl. III a

Wyróżnienie :

Weronika Michalak kl. I c

Milena Kozińska kl. I a

Marcel Gołda kl. II a,

Michał Panasiuk kl. II a,

Katarzyna Kozieł kl. II a,

Alan Bystry kl. II b

Franciszek Kijańczuk kl. II b

Paulina Szpakowska kl. II b

Anna Nowak – kl. II c

Lena Szmul - kl. II c

Kamil Worobik – kl. II c

Natalia Małysz – kl. II d

Sandra Kister – kl. II d

Jagoda Woś - kl. II d

Zuzanna Kaczor – kl. III a

Aleks Brzyszko – kl. III a

Dyplomy i nagrody wręczyła Pani Wiecedyrektor Anna Chochół.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

photo1