Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Orzeł Matematyczny – sesja jesienna. Test zawierał 21 pytań jednokrotnego wyboru. Skala trudności pytań konkursowych pozwoliła każdemu uczniowi spróbować swoich sił. Maksymalna liczba punktów możliwych do zdobycia: 400.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Dariusz Orłowski klasa 2b - 380 punktów laureat, 4 miejsce w kraju

Antoni Skobieś klasa 2d - 340 punktów laureat, 11 miejsce w kraju

Jarosław Kluczuk klasa 2d - 325 punktów laureat, 14 miejsce w kraju

Ignacy Rudzki klasa 2b - 275 punktów laureat, 24 miejsce w kraju

Szymon Kogut klasa 3b - 280 punktów laureat, 24 miejsce w kraju

Jan Oszust klasa 3b - 270 punktów laureat, 26 miejsce w kraju

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  • Photo2
  • Photo4
  • Photo3
  • Photo1