Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W ramach współpracy uczniowie-przedszkolaki dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 15 w Chełmie mogły uczestniczyć w lekcji przyrodniczej pod hasłem – Przyroda wokół nas. Przedszkolaki wspólnie z uczniami klasy III c odgadywały nazwy zwierząt, wysłuchały wierszy Mieczysławy Buczkówny Tylko raz i Barbary Lewandowskiej Po co zrywać. Wspólnie redagowaliśmy zdania interpretujące fragmenty wiersza: nie warto zrywać, by rzucić za chwilę. Analizowaliśmy przepisy zawarte w Światowej Deklaracji Praw Zwierząt. Na zakończenie przedszkolaki wykonały pracę plastyczną – biedronka na listku. Największą radość sprawiła im możliwość poczucia się uczniem w klasie i w ławce szkolnej.

  • Photo4
  • Photo5
  • Photo2
  • Photo1
  • Photo3