Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W ramach cyklu spotkań z chełmskimi regionalistami „Poznaj historię swojego miasta”, odbywającymi się w sali widowiskowej Chełmskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti, uczniowie klasy 5 b i 6 a pod opieką wychowawców (p. Agnieszka Szczepanik, p. Ewa Skórzewska-Popek) uczestniczyli w prelekcji pt. „Zrób porządek w swojej szufladzie, czyli jak prowadzić domowe archiwum”. Młodzież naszej szkoły miała okazję dowiedzieć się, w jaki sposób stworzyć własne archiwum i zadbać o prywatne zasoby swojej rodziny. Wykład poprowadziła p. Małgorzata Buczek, archiwista, pracownik Archiwum Państwowego w Lublinie, Oddział w Chełmie.

 • Photo7
 • Photo8
 • Photo10
 • Photo11
 • Photo2
 • Photo1
 • Photo3
 • Photo5
 • Photo4
 • Photo9
 • Photo6