Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy 2a z determinacją przystąpili do kolejnego zadania w międzynarodowym projekcie eTwinning ,,BioKids”, które zaprowadziło ich w świat fascynujących stworzeń morskich. Za nimi dopiero pierwsze etapy zadania. Stworzyli zarówno małe, jak i duże meduzy oraz przenieśli swoje kreatywne pomysły na ekran komputerowy za pomocą programu Scratch. Ich oryginalne i pomysłowe animacje pt. ,,Tańczące meduzy” można obejrzeć tutaj: https://youtu.be/RnHrGj9jG9Q?si=MKaJe08pQo_MjAuR. Nie sposób nie zauważyć entuzjazmu, jaki towarzyszył uczniom podczas tych działań. Wszyscy wykonywali prace z pełnym zaangażowaniem, co zaowocowało efektami. Dzieci są nie tylko dumne z własnych osiągnięć, ale także zachwycone możliwościami, jakie otworzył przed nimi ten projekt, a przed nimi kolejne fascynujące aktywności!

  • Photo5
  • Photo3
  • Photo4
  • Photo9
  • Photo8
  • Photo2
  • Photo1
  • Photo7
  • Photo6