Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

25 kwietnia br. w Chełmskiej Bibliotece Publicznej odbyło się podsumowanie XVII edycji ogólnopolskiej akcji charytatywnej ,,Pola Nadziei’’ zorganizowanej przez Stowarzyszenie Hospicjum Domowe im. Ks. Kan. Kazimierza Malinowskiego. W tegorocznym przedsięwzięciu wzięło udział 20 placówek z terenu miasta. Zebrano ponad 11 tysięcy złotych. Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami Samorządu Uczniowskiego, Szkolnego Koła Caritas i Szkolnego Koła PCK mieli czynny udział w zgromadzeniu tej kwoty. Dzięki organizacji kiermaszu wielkanocnego wsparliśmy hospicjum kwotą 864 zł. Podczas finału podsumowano również konkursy organizowane w ramach tej akcji.

I miejsce w konkursie plastycznym ,,Tak rośnie nadzieja’’ w kategorii szkoły podstawowe otrzymała Weronika Majdan kl. 5 b (opiekun pani Agnieszka Szczepanik), natomiast III miejsce w konkursie multimedialnym zdobył Dominik Mazur kl. 8a (opiekun pani Aneta Kowalewska).

  • Photo7
  • Photo2
  • Photo5
  • Photo6
  • Photo3
  • Photo4
  • Photo1