Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Photo3

Wspólny las z origami i praca zespołowa z okazji Światowego Dnia Szczęścia to kolejne działania uczniów klasy 2a w międzynarodowym projekcie eTwinning FUN DAYS AT SCHOOL. Partnerzy z Rumunii, Polski, Portugalii, Serbii, Turcji, Macedonii Północnej, Grecji oraz Bułgarii kolorowali wybrane litery i stworzyli piękny napis, życząc wszystkim dużo szczęścia! Podczas spotkania online partnerzy przed kamerami robili z origami różne zwierzęta i rośliny. Nasi drugoklasiści wykonali żaby. Wybrane prace uczestników projektu umieszczane są we wspólnej pracy i powstaje wyjątkowy las z origami.
Projekt jest pełen kreatywnych wyzwań, które nie tylko rozwijają umiejętności, ale także przynoszą uśmiech na twarzach wszystkich uczestników.

  • Photo4
  • Photo6
  • Photo3
  • Photo5
  • Photo2
  • Photo7
  • Photo10
  • Photo8
  • Photo9
  • Photo1