Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bajkowa Kraina to jedno z pasjonujących zadań realizowanych przez uczniów klasy 2a w ramach międzynarodowego projektu eTwinning FUN DAYS AT SCHOOL, który zapewnia pełen radości i kreatywnych doświadczeń czas spędzony w szkole. W ramach tej fascynującej podróży, uczniowie nie tylko zapoznali się z klasyczną baśnią ,,Czerwony Kapturek", ale również wcielili się w rolę twórców, tworząc własne interpretacje historii. Stworzyli teatrzyk kukiełkowy oraz rysowali główną postać. Pracowali nad animacją baśniową z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Jeden z uczniów czytał urywek bajki w języku angielskim: https://youtube.com/shorts/GP3G_ep4h4U. Dzięki temu, przedstawiciele każdego z partnerów mieli okazję opowiedzieć fragment ,,Czerwonego Kapturka”, tworząc w ten sposób film podsumowujący całą historię w języku angielskim. Zadanie spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem uczniów, którzy angażowali się we wszystkie jego etapy. Bajkowa Kraina to tylko jeden z przykładów na to, jak wspaniałe i inspirujące mogą być dni spędzone w szkole.

 • Photo10
 • Photo1
 • Photo9
 • Photo8
 • Photo5
 • Photo2
 • Photo6
 • Photo3
 • Photo11
 • Photo7
 • Photo13
 • Photo4
 • Photo12