Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Od listopada 2023 r. Samorząd Uczniowski po raz kolejny włączył się w zbiórkę monet dla Towarzystwa Nasz Dom. Uzyskane środki przeznaczane są na pomoc rzeczową dla dzieci w całej Polsce, wsparcie psychologiczne, programy stypendialne oraz specjalistyczną opiekę całodobową. W bieżącym roku szkolnym zmieniliśmy nieco formułę akcji i każda chętna klasa samodzielnie zbierała monety. Wspólnie zebraliśmy 471 zł i 3 grosze. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i wychowawcom za wsparcie tej ważnej inicjatywy.

Do akcji włączyły się następujące zespoły klasowe wraz z wychowawcami:

- kl. I a - wychowawca p. Magdalena Gardzińska

- kl. I c - wychowawca p. Eliza Pietruk

- kl. III c - wychowawca p. Marianna Niemczuk

- kl. IV a - wychowawca p. Monika Lenart

- kl. IV b - wychowawca p. Piotr Sadura

- kl. IV c - wychowawca p. Anna Gieleta

- kl. V a - wychowawca p. Mariusz Koniuszewski

- kl. V b - wychowawca p. Agnieszka Szczepanik

- kl. VI a - wychowawca p. Ewa Skórzewska- Popek

- kl. VI b - wychowawca p. Magdalena Zosiuk

- kl. VI c - wychowawca p. Agata Wojtasiuk

Photo1