Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczeń klasy VIII a, Maciej Seniuk został Laureatem Konkursu Chemicznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2023/2024. Uzyskał imponujący wynik 40/40 pkt. Kuratoryjne konkursy przedmiotowe to jedne z najważniejszych sprawdzianów wiedzy, w jakich mogą startować uczniowie. Udział w nich wymaga zarówno dla ucznia, jak i przygotowującego go nauczyciela, ogromnego zaangażowania oraz wielu godzin pracy. Maciej każdy etap konkursu (szkolny, rejonowy i wojewódzki) traktował jak poważne wyzwanie, z którego wywiązywał się wzorowo, a wielomiesięczny wysiłek zaowocował sukces. Ucznia do konkursu przygotowywała nauczycielka chemii p. Karolina Nadolska-Tatys.

Photo1