Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

11 kwietnia br. uczniowie naszej szkoły po raz kolejny przystąpili do udziału w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego The Big Challenge. 39 uczniów z klas IV- VIII zmagało się z zadaniami sprawdzającymi rozumienie wypowiedzi ustnych i pisemnych, formułowanie reakcji językowych oraz zagadnieniami kulturoznawczymi. Trzy sesje na czterech poziomach zaawansowania trwały po 45 minut i odbyły się całkowicie w formule online. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone za kilka tygodni. Konkurs przygotował zespół nauczycieli języka angielskiego.

  • Photo3
  • Photo4
  • Photo1
  • Photo2
  • Photo6