Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Samorząd Uczniowski, Caritas i PCK naszej szkoły w dniach 26 i 27 marca zorganizował kiermasz stroików i dekoracji wielkanocnych. Pozyskane pieniądze przekazane zostaną Stowarzyszeniu Hospicjum Domowe im. ks. kan. Kazimierza Malinowskiego, które niesie pomoc osobom bardzo ciężko chorym oraz na budowę Centrum Wsparcia Hospicyjno- Opiekuńczego w Nowinach.

Przeprowadzenie kiermaszu to jedno z działań, które podjęliśmy w ramach projektu: ,,Pola Nadziei’’. Jest to międzynarodowy program realizowany od wielu lat w różnych miastach Polski. Jego głównym celem jest pozyskiwanie środków dla hospicjów i pomoc ludziom terminalnie chorym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom i wychowawcom, którzy nie pozostali obojętni i wsparli ten szczytny cel przygotowując wspaniałe stroiki i dekoracje. Jesteśmy również wdzięczni, że cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem kupujących.

Kiermasz wielkanocny wsparły następujące klasy wraz z rodzicami i wychowawcami:

I a – wychowawca p. Magdalena Gardzińska

I b – wychowawca p. Wioletta Lewczuk

I c – wychowawca p. Eliza Pietruk

II a – wychowawca p. Elżbieta Dras

II b- wychowawca p. Justyna Prystupa

II c – wychowawca p. Elżbieta Rybak

II d – wychowawca p. Joanna Wicha

III a – wychowawca p. Jolanta Rozwód

III b – wychowawca p. Berenika Zdunek

III c – wychowawca p. Marianna Niemczuk

IV a – wychowawca p. Monika Lenart

IV c – wychowawca p. Anna Gieleta

V b – wychowawca p. Agnieszka Szczepanik

V c – wychowawca p. Karolina Nadolska-Tatys

VI a – wychowawca p. Ewa Skórzewska-Popek

VI b – wychowawca p. Magdalena Zosiuk

VI c – wychowawca p. Agata Wojtasiuk

VII b – wychowawca p. Beata Folusz

VIII a – wychowawca p. Marzena Mazurek

Dziękujemy również za dostarczenie dekoracji pani Monice Szlagowskiej i pani Celinie Skibińskiej.

  • Photo6
  • Photo4
  • Photo1
  • Photo2
  • Photo3
  • Photo5
  • Photo7