Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie naszej szkoły corocznie uczestniczą w świątecznym konkursie plastycznym organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie. Tegoroczna edycja pt. „Pisanka Wielkanocna” cieszyła się również ogromnym zainteresowaniem. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo pięknych prac w różnych kategoriach wiekowych z przedszkoli i szkół z całego regionu. Bardzo nas cieszy fakt, że uczniowie z naszej szkoły zdobyli tak wiele nagród i wyróżnień za wykonanie pięknych pisanek wielkanocnych. Otrzymali następujące nagrody:

Nagrodę Muzeum Ziemi Chełmskiej im. Wiktora Ambroziewicza w Chełmie otrzymała Emilia Majkutewicz uczennica kl. III A – nauczyciel pani Jolanta Rozwód

Nagrodę w kategorii kl. I – III otrzymała Amelia Grabińska uczennica kl. III A - nauczyciel pani Jolanta Rozwód

Wyróżnienia w kategorii kl. I – III otrzymali:

Amelia Lao i Antonina Radzicka kl. I C – nauczyciel pani Eliza Pietruk
Wiktoria Petruk i Szymon Bedłuszak kl. III A - nauczyciel pani Jolanta Rozwód

Nagrodę w kategorii kl. IV – VI otrzymała Weronika Majdan kl. V B – nauczyciel pani Agnieszka Szczepanik

Wyróżnienia w kategorii kl. IV– V otrzymał Paweł Sado kl. VI A – nauczyciel pani Ewa Słomczyńska

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów!

 • Photo14
 • Photo10
 • Photo1
 • Photo4
 • Photo13
 • Photo15
 • Photo5
 • Photo12
 • Photo3
 • Photo6
 • Photo11
 • Photo2
 • Photo8
 • Photo9
 • Photo7