Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

15 marca 2024 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXIII Przeglądzie Pieśni i Poezji Religijnej i Patriotycznej, którego organizatorem było II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera w Chełmie. Główne cele konkursu to propagowanie postaw religijnych i patriotycznych wśród młodzieży Chełma i powiatu chełmskiego a także promowanie młodych talentów. Patronat nad przeglądem objął Wydział do Spraw Wychowania Katolickiego Archidiecezji Lubelskiej i Parafia pw. św. Kazimierza w Chełmie.

W grupie wiekowej – klasy IV-VI w kategorii soliści wyróżnienie otrzymał Cyprian Wasyjczuk – uczeń klasy V C a w kategorii recytacja: Maja Kuśniewska z IV C i Julia Łuć z V C. Uczniów wspierali: p. Beata Reps, p. Anna Radziszewska–Smutniak, p. Agata Wojtasiuk i p. Sebastian Krukowski.

  • Photo2
  • Photo6
  • Photo1
  • Photo5
  • Photo4
  • Photo3