Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy VIa – wych. P. Ewa Skórzewska-Popek poczuli już wiosenną atmosferę świat wielkanocnych. 26 marca br. uczestniczyli w warsztatach w chełmskim muzeum. Szóstoklasiści poznali pisanki z różnych części Polski oraz wzbogacili swoją wiedzę, jak zdobiło się jajka w różnych częściach świata. Podziwiali wzornictwo ludowe pisanek, które wykonane były różnymi technikami i naturalnymi farbami, a które przeszły już do historii. Każdy uczeń przygotował się twórczo do świąt Wielkiej Nocy i wykonał swoje jajko ,,pisane” woskiem. Warsztaty zmusiły uczestników do artystycznego spojrzenia na świat, przez co rozwinęli swoje zdolności plastyczne i manualne.

  • Photo3
  • Photo7
  • Photo8
  • Photo5
  • Photo10
  • Photo1
  • Photo2
  • Photo4
  • Photo9
  • Photo6