Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powitanie wiosny to wyjątkowo przyjemne wydarzenie.
Uczniowie 1c z wielkim zaangażowaniem przygotowywali się do obchodów Pierwszego Dnia Wiosny. W ostatnim czasie, uczestniczyli w warsztatach przyrodniczych w Chełmskiej Bibliotece Pedagogicznej, dowiadując się, jak ważne są drzewa i ich ochrona dla człowieka oraz środowiska przyrodniczego. Wypatrując oznak wiosny, wysiewali nasiona owsa i rzeżuchy, prowadząc obserwacje przyrodnicze. Zwieńczeniem tych działań był spacer oraz zabawy na świeżym powietrzu, w promieniach wiosennego słońca. Wszystkie powyższe działania dostarczyły dzieciom wiele radości i satysfakcji.

  • Photo1
  • Photo3
  • Photo2
  • Photo4