Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

18 września obchodziliśmy Święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski, dzieci i młodzieży. Tego dnia został ogłoszony przez ks. Karola Mazura w klasach III, VIIa i VIII konkurs wiedzy o tym świętym. Uczniowie, aby dobrze przygotować się do udziału w zgadywance, otrzymali życiorysy przedstawiające życie swojego patrona. Ponadto na katechezie obejrzeli filmik prezentujący jego sylwetkę. W konkursie wzięło udział w czterech klasach czterdziestu jeden uczniów. Wszyscy otrzymali w nagrodę słodycze. Św. Stanisławie Kostko módl się za nami.

  • Photo7
  • Photo2
  • Photo1
  • Photo8
  • Photo5
  • Photo3
  • Photo6
  • Photo4