Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

15 września obchodzimy Dzień Kropki. W tym dniu uczniów klasy 2c spotkała wielka niespodzianka, bowiem odwiedziła ich Asystentka Zarządu BHM – P. Kinga Wójcik, która przyniosła siedziska, służące jako miejsce odpoczynku podczas przerw. Radość dzieci była ogromna. Ich wyobraźnia i kreatywność od razu ,,zostały uruchomione” i zaczęły konstruować z okrągłych siedzisk budowle i figury.
Serdecznie dziękujemy firmie BHM Unique Interiors za ten bezinteresowny dar! Od piątkowego wrześniowego dnia sala lekcyjna nabrała kolorów i magicznego ciepła, aby każdy czuł się w niej jak w swoim domu.