Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wrześniowa piękna pogoda zachęciła wychowawcę klasy V a do zorganizowania dla swoich wychowanków rajdu rowerowego z Chełma nad zalew Żółtańce. Trasa turystycznej wyprawy przebiegała wzdłuż ścieżki rowerowej przez miejscowości Chełm – Strupin Duży – Pokrówka – zalew Żółtańce – „Pstrągowo” – Chełm i wynosiła ok. 12 km. Jest ona bardzo przyjemna w przejeździe, nie ma tam wielu górek czy nierówności.

Po dotarciu na miejsce wycieczka okazała się strzałem w dziesiątkę oraz doskonałym pomysłem na spędzenie wspólnie i aktywnie piątkowego dnia. Kulminacyjnym punktem eskapady było pieczenie pysznych kiełbasek przy ognisku.

Opiekunami rowerowego rajdu byli nauczyciele: P. M. Koniuszewski i Dariusz Waleńciuk oraz rodzice tego zespołu klasowego: P. P. Fisz, P. M. Łopuszyński oraz P. M. Romaanowski.

Wrażenia niezapomniane, oby takich więcej :)

  • Photo2
  • Photo1
  • Photo3
  • Photo4
  • Photo7
  • Photo8
  • Photo5
  • Photo6