Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Po długich tegorocznych wakacjach przyszła pora na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024. Czwartego września uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 im. Bolesława Zygmunta Wirskiego w Chełmie, podobnie jak ich koledzy w całym kraju, spotkali się na inauguracji roku szkolnego.

Drodzy Uczniowie,
przed Wami nowy rok szkolny pełen nowych wyzwań, pracy i intensywnej nauki. Życzymy Wam samych sukcesów, dobrych ocen oraz radości i zadowolenia w murach naszej placówki. Odkrywajcie swoje pasje, rozwijajcie talenty. Niech każda lekcja rozbudza w Was ciekawość świata.
Rodzicom życzymy cierpliwości oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych pociech.

 • Photo14
 • Photo2
 • Photo12
 • Photo13
 • Photo19
 • Photo17
 • Photo6
 • Photo10
 • Photo5
 • Photo8
 • Photo15
 • Photo9
 • Photo7
 • Photo1
 • Photo3
 • Photo4
 • Photo16
 • Photo11
 • Photo18