Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

30 marca 2023 r. odbył się Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”. Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując wysokie wyniki. Z tego powodu składamy gratulacje wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując zaangażowanie w naukę i ambicję.

Tytuł laureata otrzymali:

klasa 1a

Michał Panasiuk – nauczyciel Elżbieta Dras

klasa 1b

Dariusz Orłowski, Franciszek Kijańczuk – nauczyciel Justyna Prystupa

klasa 1d

Emilia Zarek – nauczyciel Joanna Wicha

klasa 2a

Amelia Grabińska, Antoni Oliwiak – nauczyciel Iwona Molin

klasa 2c

Gabriela Dadas – nauczyciel Marianna Niemczuk

klasa 3a

Maja Kuśniewska, Laura Kruk – nauczyciel Jolanta Rozwód

klasa 3b

Juliusz Kołodziej, Igor Orłowski, Laura Wilkołaska, Aleksandra Nowakowska – nauczyciel Alicja Wojcieszuk

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!!!

  • Photo1
  • Photo5
  • Photo3
  • Photo2
  • Photo4