Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zuchy z 10 Gromady Zuchowej „Białe Niedźwiadki” reprezentowały Hufiec Chełm na Chorągwianym Festiwalu Piosenki Harcerskiej „Na skrzydłach dźwięków”. Dzieci wykonały dwie piosenki: „Stokrotka” i „Idzie zuch”. Wykonanie było brawurowe, zuchy zaprezentowały się z jak najlepszej strony. Mimo że konkurencja z całego województwa lubelskiego była ogromna, nasze zuszki wyśpiewały pierwsze miejsce w swojej kategorii. Dzieci do występu przygotowały bardzo dumne z nich druhny: Joanna Wicha i Wioletta Mazur.

  • Photo3
  • Photo8
  • Photo2
  • Photo4
  • Photo6
  • Photo5
  • Photo1
  • Photo7