Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Photo2

12 czerwca 2023 r. na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie odbyła się gala podsumowująca konkursy przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych w województwie lubelskim. Uczestniczył w niej nasz uczeń Kacper Michalski laureat konkursu historycznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Gratulacje Kacprowi, jak i innym laureatom, złożyli Wojewoda Lubelski Lech Sprawka i Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk. Uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrodę.
Uroczysta gala było również okazją do podziękowania nauczycielom i dyrektorom szkół za pracę dydaktyczną i wychowawczą z uzdolnionymi uczniami.
Kacprowi towarzyszyli: mama, nauczyciel przygotowujący do konkursu - P. Marzena Stadnik oraz dyrektor szkoły – P. Beata Tomaszczuk.

Photo1