Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W maju wyłoniono laureatów Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Wszyscy uprawiamy sport - i mali i duzi” skierowanego do uczniów szkół podstawowych. Był on organizowany i realizowany na LIETUVOS SPORTO UNIVERSITETO KĖDAINIŲ „AUŠROS“ PROGIMNAZIJA od 7 kwietnia do 12 maja 2023 roku.Spośród 113 prac, które napłynęły do organizatorów znalazły się rysunki z Litwy, Gruzji, Turcji, Chorwacji, Mołdawii, Polski i Grecji. Celem konkursu było pogłębianie i rozwój kreatywności, kompetencji poznawczych, społecznych, emocjonalnych i zachęcenie do zdrowego trybu życia. Miło nam poinformować, że w kategorii klas PIERWSZYCH drugie miejsce otrzymał Wiktor Nowosadzki z klasy 1a (wychowawca p. Elżbieta Dras). Wiktorowi gratulujemy zwycięstwa, ale także talentu i wielkiego serca do plastyki.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0mNGUNkvxdn5uVHKJFES3TTkLGVqyRV5ua8XqSjZfB42tUHdx9vcgwmRR1pfCDaWvl&id=100063649504127

  • Photo6
  • Photo9
  • Photo4
  • Photo2
  • Photo1
  • Photo7
  • Photo8
  • Photo3
  • Photo5