Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Platforma do nauki języków obcych Edoo.pl

Szanowni Państwo,

nasza placówka nawiązała współpracę z mogącą pochwalić się ponad 16-letnim doświadczeniem w prowadzeniu nauki online Szkołą Językową Edoo.

Edoo to innowacyjne rozwiązanie, za pomocą którego uczeń może zdobywać wiedzę z pomocą dedykowanego lektora polskojęzycznego lub native speakera w indywidualnie ustalanych godzinach zajęć. Efektywność nauki zapewnia dostosowanie programu nauczania do poziomu wiedzy ucznia, szeroki zakres materiałów oraz możliwość prowadzenia swobodnej konwersacji.

Współpraca odbywa się w ramach inicjatywy Angielski na lata, która ma za cel nie tylko pokazanie, że nauka może być przyjemna i bezstresowa, ale ma także pozwolić dzieciom na zachowanie ciągłości w obcowaniu z językiem i jego utrwalenie pomimo przerwy wakacyjnej.

nauka angielskiego dla dzieci online z Edoo.pl