Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie plastycznym „Portret Idy Haendel”, którego organizatorem była Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Chełmie. Zadaniem uczestników było wykonanie portretu legendarnej skrzypaczki. Poziom konkursu był wysoki. Wpłynęło 77 prac plastycznych wykonanych różnymi technikami. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

II miejsce – Amelia Grabińska – klasa II a

Wyróżnienie – Wiktoria Petruk – klasa II a

Uświetnieniem spotkania był koncert na skrzypce i fortepian, który stanowił niezapomniane przeżycie dla wszystkich, którzy uczestniczyli w uroczystości.

Życzymy kolejnych sukcesów!

  • Photo2
  • Photo1