Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Młodego Naukowca to inicjatywa na rzecz promocji nauki i innowacyjności organizowane w laboratoriach Centrum Studiów Inżynieryjnych w Depułtyczach Królewskich. 19 maja 2023 roku w kompleksie Centrum uczestniczyły dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych, młodzież oraz ich rodzice i nauczyciele, studenci i pracownicy naukowo-dydaktyczni. Wśród uczestników byli uczniowie naszej szkoły z klas IIa i IIc. Z dużym zainteresowaniem dzieci zwiedziły infrastrukturę CSI PANS w Chełmie, obejrzały warsztaty w laboratoriach, warsztaty z KMO oraz laboratoriach budownictwa, warsztaty z Akademią Młodych Naukowców. Do szkoły wróciliśmy zainspirowani nowymi pasjami i zainteresowaniami.

  • Photo2
  • Photo3
  • Photo4
  • Photo1
  • Photo7
  • Photo5
  • Photo6