Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie naszej szkoły Dariusz Orłowski - klasa I b i Inka Kozieł - klasa III b wzięli udział w sesji zimowej ogólnopolskiej olimpiady Olimpusek. Olimpiada Olimpusek polegała na rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu poruszającego zagadnienia edukacji polonistycznej, przyrodniczej i matematycznej. Testy zawierały pytania o różnej skali trudności, ale nasi uczniowie doskonale sobie poradzili, gdyż Dariusz Orłowski zajął II miejsce w kraju, uzyskał tytuł laureata oraz nagrodę książkową, Inka Kozieł zajęła 9 miejsce w kraju i również uzyskała tytuł laureata.

Dyplomy i nagrodę przekazała uczniom Dyrektor Szkoły - Pani Beata Tomaszczuk.

  • Photo1
  • Photo2
  • Photo3