Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

12 maja uczniowie kl. I – II udali się do Biblioteki Publicznej w Chełmie na spotkanie z pisarzem Leszkiem Talko, miłośnikiem literatury kryminalnej. Dzieci miały możliwość zapoznania się z jego bogatą twórczością. Autor na swoim koncie ma wiele ciekawych pozycji literackich, napisał m.in. ,,Nowe przygody Bolka i Lolka. Domowi odkrywcy.”, „Pomocy jestem tatą”, „Staś i Nel. Zagubiony klejnot w Indii” i wiele innych. Podczas spotkania dzieci mogły zadawać pytania i dowiedzieć się wielu ciekawych historii z życia autora oraz wysłuchać fragmentu książki pt. ,,Nowe przygody Bolka i Lolka. Domowi odkrywcy.” Uwieńczeniem spotkania było pamiątkowe zdjęcie z panem Leszkiem Talko oraz autograf pisarza.

  • Photo6
  • Photo3
  • Photo4
  • Photo5
  • Photo2
  • Photo1