Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy ,,Dzień Ziemi”. Wychowawcy na godzinie wychowawczej zapoznali swoich uczniów z przygotowanym materiałem przez p. Monikę Lenart oraz p. Karolinę Nadolską – Tatys. Święto przypomina nam o konieczności dbania o najbliższe środowisko. Ziemia to dom: ludzi, zwierząt i roślin. Głównym celem tej lekcji było uświadomienie uczniom, aby zadbali o środowisko zaczynając od swojego najbliższego otoczenia, gdyż to właśnie małe kroki są początkiem dużych zmian. Ponadto każda klasa przygotowała ,,Życzenia dla Ziemi”.

  • Photo3
  • Photo6
  • Photo5
  • Photo2
  • Photo1
  • Photo7
  • Photo4