Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

5 maja 2023 r. uczniowie klas VIII uczestniczyli w wycieczce do Lublina.
Głównym punktem programu było zwiedzenie Państwowego Muzeum na Majdanku. Miejsca, które chroni przed zapomnieniem tragiczne wydarzenia okresu II wojny światowej. Po pełnym skupienia i powagi pobycie na terenie dawnego obozu koncentracyjnego, uczniowie złożyli hołd jego ofiarom zapalając przy mauzoleum znicz pamięci.
Następnie ósmoklasiści odwiedzili Ogród Botaniczny, wzbogacając swoją wiedzę o różnorodnej roślinności, ale również podziwiając jej urok o tej porze roku.
Pobyt w Lublinie zakończył spacer po Starym Mieście.
Opiekę nad uczniami sprawowali: Anna Gieleta, Mariusz Koniuszewski i Piotr Sadura. Organizatorem wycieczki była nauczycielka historii Marzena Stadnik.

  • Photo1
  • Photo6
  • Photo7
  • Photo2
  • Photo5
  • Photo4
  • Photo3