Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji międzyszkolnego konkursu na prezentację multimedialną w języku angielskim zorganizowanym przez Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie. W tym roku należało przygotować prezentację pt. ,,Healthy you’’, a zadanie polegało na przygotowaniu slajdów na temat zdrowego trybu życia  i odżywiania. Uczniowie naszej szkoły nie tylko zajęli pierwsze miejsce, jak w ubiegłym roku, ale również dwa pozostałe na podium.

I miejsce - Maciej Seniuk

II miejsce - Dominik Mazur

III miejsce - Emilia Spyrka

Prezentację na bardzo wysokim poziomie wykonał także Tomasz Michalczuk, który również został doceniony i nagrodzony przez jury. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Zdjęcie przedstawia czworo uczniów prezentujących nagrody i dyplomy.