Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dnia 9 maja 2023 r. odbył się w naszej szkole Dzień Zdrowego Odżywiania zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie klas 8 oraz 7 pod opieką opiekunów SU przygotowywali kolorowe kanapki, pełne niezbędnych makro- i mikroskładników do zdrowego funkcjonowania organizmu. W czasie przerwy po 2. i 3. godzinie lekcyjnej wszyscy uczniowie naszej szkoły mieli okazję spróbować wyrobów w ramach tej akcji. Wszyscy degustatorzy byli pod wrażeniem wyglądu i smaku kanapek, do tego stopnia, że wszystkie kanapki zniknęły z pater jeszcze przed końcem przerw! Uczennice z klasy 8c przygotowały również tablice informacyjną na temat pozytywnego wpływu zdrowego odżywiania, aby uczniowie mieli okazje dowiedzieć się więcej w tym temacie i móc podejmować świadome decyzje żywieniowe

  • Photo2
  • Photo4
  • Photo3
  • Photo1
  • Photo5