Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

19 kwietnia 2023 roku odbył się IV Powiatowy Konkurs Recytatorski - Mój dziecięcy świat w Szkole Podstawowej nr 6 w Chełmie. Naszą szkołę reprezentowały 2 uczennice: Hanna Kamińska z klasy I a oraz Maja Kuśniewska z klasy III a, wyłonione w I etapie konkursu w świetlicy szkolnej. W zmaganiach konkursowych w kolejnym etapie wzięło udział trzydziestu uczniów z siedemnastu placówek. Nasze uczennice wykazały się niezwykłym talentem recytatorskim i uzyskały tytuły laureata. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.

  • Photo5
  • Photo4
  • Photo3
  • Photo2
  • Photo1