Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klas 1-3 w kwietniu w Państwowej Szkole Muzycznej im. Jana Paderewskiego w Chełmie mieli okazję uczestniczyć w niecodziennym koncercie. Dzieci podziwiały talent swoich kolegów. W ich wykonaniu usłyszały melodie popularne i filmowe, poznając przy tym brzmienie wielu instrumentów muzycznych. Wśród nich były: akordeon, gitara, flet, saksofon, fortepian, skrzypce, bębenek i ksylofon. W tym dniu towarzyszyły im niezapomniane przeżycia, które rozbudziły w nich zainteresowanie muzyką i szkołą. Być może i nasi wychowankowie niebawem staną się uczniami tej szkoły. Czekamy na kolejne tak inspirujące spotkanie.

Photo1