Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Z okazji 40-lecia naszej szkoły, otrzymaliśmy wiele wzruszających wspomnień od byłych uczniów. Absolwenci podzielili się swoimi historiami z czasów szkolnych lat, przypominając sobie pierwsze dni w szkole, niezapomniane lekcje, przyjaźnie, nauczycieli i dyrektorów, którzy kształtowali ich młode umysły. Te cenne wspomnienia są dowodem na wartość edukacji, jaką otrzymali w naszej szkole i będą z nami na zawsze. Dziękujemy naszym absolwentom za ich wsparcie i za to, że są częścią historii naszej szkoły.

Agnieszka A

Berenika Z

Dawid Palec

Elżbieta

Katarzyna R

Magda Z

Martyna F

Mikołaj O

Bartłomiej K.

Agnieszka Walewska Maksymiuk 1Agnieszka Walewska Maksymiuk 2