Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Z okazji 40-lecia naszej szkoły, otrzymaliśmy wiele wzruszających wspomnień od byłych uczniów. Absolwenci podzielili się swoimi historiami z czasów szkolnych lat, przypominając sobie pierwsze dni w szkole, niezapomniane lekcje, przyjaźnie, nauczycieli i dyrektorów, którzy kształtowali ich młode umysły. Te cenne wspomnienia są dowodem na wartość edukacji, jaką otrzymali w naszej szkole i będą z nami na zawsze. Dziękujemy naszym absolwentom za ich wsparcie i za to, że są częścią historii naszej szkoły.

Prezentacja przedstawiająca wspomnienia absolwentki z roku  2007, logo przygotowane z okazji 40-lecia szkoły oraz elementy graficzne związane ze szkołą.

Slajd przedstawia wspomnienia absolwentki i obecnej nauczycielki naszej szkoły, logo przygotowane z okazji 40-lecia szkoły oraz elementy graficzne związane ze szkołą.

Slajd przedstawia wspomnienia absolwenta szkoły z roku 2019, logo przygotowane z okazji 40-lecia szkoły oraz elementy graficzne związane ze szkołą.

Slajd przedstawia wspomnienia absolwentki szkoły z roku 2000, logo przygotowane z okazji 40-lecia szkoły oraz elementy graficzne związane ze szkołą.

Slajd przedstawia wspomnienia absolwentki szkoły, która obecnie jest rektorem w szkole w Sztokholmie, logo przygotowane z okazji 40-lecia szkoły oraz elementy graficzne związane ze szkołą.

Slajd przedstawia wspomnienia absolwentki oraz nauczycielki naszej szkoły, logo przygotowane z okazji 40-lecia szkoły oraz elementy graficzne związane ze szkołą.

Slajd przedstawia wspomnienia absolwentki  naszej szkoły z 2019 roku, logo przygotowane z okazji 40-lecia szkoły oraz elementy graficzne związane ze szkołą.

Slajd przedstawia wspomnienia absolwenta naszej szkoły, logo przygotowane z okazji 40-lecia szkoły oraz elementy graficzne związane ze szkołą.

Slajd przedstawia wspomnienia absolwenta naszej szkoły – Dyrektora Chełmskiego Domu Kultury, logo przygotowane z okazji 40-lecia szkoły oraz elementy graficzne związane ze szkołą.

Slajd przedstawia wspomnienia absolwentki  naszej szkoły - Dyrektor Departamentu Oświaty, logo przygotowane z okazji 40-lecia szkoły oraz elementy graficzne związane ze szkołą.Slajd przedstawia cd. wspomnienia absolwentki  naszej szkoły - Dyrektor Departamentu Oświaty, logo przygotowane z okazji 40-lecia szkoły oraz elementy graficzne związane ze szkołą.