Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

20.10.2020 r. (ponad 2 lata temu) odbył się szkolny konkurs poetycki o Patronie Szkoły Bolesławie Zygmuncie Wirskim. Konkurs poetycki skierowany był do uczniów klas IV-V i polegał na napisaniu wiersza o Patronie oraz jego recytacji w obecności komisji konkursowej, w której skład weszły p. Elżbieta Kaczyńska i p. Justyna Prystupa. Uczniowie z wielką powagą oraz godnością recytowali utwory, których byli autorami. Ujmujące kompozycje wierszy, które komisja z wielkim entuzjazmem oraz zachwytem wysłuchała, zostały nagrodzone.

Z okazji Jubileuszu 40-lecia naszej placówki przypominamy liryki naszych uczniów.

Photo1

Photo2

Photo3

Photo4

Photo5