Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy 1a, realizując projekt eTwinning „Math is Art, Art is Math”, wykonali ćwiczenia interaktywne w postaci pokoju zagadek. Escape room cechowała ciekawa fabuła, tajemnica, misja, logiczne myślenie, wykorzystanie poznanych wiadomości, działanie i dzięki temu lekcja zamieniła się w przygodę przepełnioną emocjami. Dopiero rozwiązanie wszystkich zadań i najtrudniejszych zagadek doprowadziło pierwszoklasistów do sukcesu, czyli odnalezienia zaginionych dzieł sztuki. W galerii wyeksponowano także prace dzieci. Escape room to rozrywka, która dostarczyła podopiecznym p. Elżbiety Dras wielu emocji i pozwoliła utrwalić wiedzę poznaną w projekcie.

  • Photo2
  • Photo1