Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy 1a dowiedzieli się, czym jest perspektywa i rysowali dzielnice wymyślonego miasta eTwinning inspirowane obrazami zawartymi wprezentacji “Miasto w oczach artystów”. Z każdej pracy, wykonanej przez partnerów projektu eTwinning “Math is Art, Art is Math”, został wycięty jeden obiekt i w ten sposób stworzono dzielnice miasta eTwinning. Prace naszych najmłodszych uczniów znalazły się w jednej z propozycji wspólnego obrazu "Miasto eTwinning". Koordynatorką projektu jest wychowawczyni klasy p. Elżbieta Dras.

  • Photo6
  • Photo4
  • Photo1
  • Photo3
  • Photo2
  • Photo5
  • Photo8
  • Photo7
  • Photo9