Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

20 i 21 kwietnia 2023 r. uczniowie wszystkich klas posadzili drzewa przy szkole z okazji 40-lecia naszej Ósemki. Obok każdego z drzew znajduje się informacja upamiętniająca obchody 40-lecia Szkoły Podstawowej nr 8 im. Bolesława Zygmunta Wirskiego w Chełmie. Akcja sadzenia drzew, tuż przed Dniem Ziemi, to jeden ze sposobów uczczenia Jubileuszu Szkoły. Każde drzewo to jeden rok z historii szkoły. Obok waloru historycznego, inicjatywa ma też wartość ekologiczną. W ten sposób uczniowie pozostawią po sobie ślad pozytywnie wpływający na środowisko, o którego ochronę starają się dbać każdego dnia. Takie działanie symbolizuje pewną trwałość wokół przemijającej rzeczywistości, jednoczy uczniów, przypomina im o ważnym wydarzeniu, znaczy czas i miejsce tego wydarzenia oraz przyczynia się do umocnienia więzi ze swoją szkołą.

 

klasa 4b - wych. Agnieszka Szczepanik

 • Photo3
 • Photo5
 • Photo7
 • Photo4
 • Photo2
 • Photo6
 • Photo8
 • Photo1
 • Photo9

 

klasa 4c - wych. Karolina Nadolska - Tatys

 • Photo4
 • Photo3
 • Photo1
 • Photo2

 

klasa 5a - wych. Ewa Skórzewska - Popek

 • Photo2
 • Photo1
 • Photo5
 • Photo3
 • Photo4

 

klasa 5b - wych. Magdalena Zosiuk

 • Photo4
 • Photo3
 • Photo2
 • Photo1

 

klasa 5c - wych. Agata Wojtasiuk

 • Photo1
 • Photo2
 • Photo3

 

klasa 8a - wych. Monoka Szlagowska

 • Photo1
 • Photo2

 

klasa 8c - wych. Marzena Stadnik

 • Photo3
 • Photo2
 • Photo1

 

klasa 8d - wych. Piotr Mazur

 • Photo3
 • Photo1
 • Photo2