Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

25 marca 2023 roku w murach II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie odbył się XXII Diecezjalny Przegląd Pieśni i Poezji Religijnej i Patriotycznej. Głównym celem konkursu było propagowanie wartości chrześcijańskich i patriotycznych wśród dzieci i młodzieży. Patronat nad nim  sprawował Wydziału do Spraw Wychowania Katolickiego Archidiecezji Lubelskiej oraz Parafia pw. św. Kazimierza w Chełmie. Miło nam poinformować, że wszyscy uczniowie naszej szkoły, którzy brali udział w zmaganiach konkursowych zostali nagrodzeni. Pierwsze miejsce w kategorii muzycznej, klas 4-6 wyśpiewał - Cyprian Wasyjczuk z klasy 4 C, drugie miejsce Blanka Pudło z klasy 6 B a wyróżnienie – Jan Litwin z klasy 5 A. Również w kategorii – recytacja na podium stanęła uczennica naszej szkoły – Julia Łuć z klasy 4 C, która zajęła drugie miejsce. Uczniów wpierały Panie: Maria Sas Mirecka, Beata Reps, Anna Smutniak i Elżbieta Rybak. Bardzo cieszymy się z sukcesów Cypriana, Blanki, Julii i Janka.  Życzymy im kolejnych!  • Photo7
  • Photo3
  • Photo4
  • Photo5
  • Photo1
  • Photo6
  • Photo2