Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy IIC realizowali klasowy projekt dotyczący rozwoju i hodowli roślin. Podczas zajęć dowiedzieli się, jakie nasiona warto hodować na kiełki? Do jakich potraw dodaje się szczypiorek i natkę pietruszki oraz jakie rośliny przydatne w kuchni można hodować na parapecie? W grupach zadaniowych ustalali, co jest potrzebne roślinom, aby mogły rosnąć. Uczniowie zostali podzieleni na zespoły tak, by każdemu przydzielić zasadzenie innej rośliny. Obecnie prowadzimy obserwacje kolejnych etapów kiełkowania i wzrostu roślin. Konsultujemy zmiany w hodowli. Wiemy, że roślinom do życia potrzebna jest odpowiednia gleba, woda i światło. Efekty są już widoczne.

  • Photo2
  • Photo1
  • Photo4
  • Photo6
  • Photo3
  • Photo5