Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

photo

21 marca br. w imieniu Samorządu Uczniowskiego społeczność szkolna została serdecznie powitana na wiosennej zabawie. Przedstawiono uczestników konkurencji oraz szanowne jury, które oceniło zawodników. Drużyny, reprezentujące zespoły klasowe, wzięły udział w zabawach, a pozostali uczniowie kibicowali swoim kolegom. Oprócz przygotowanych konkurencji, odbył się konkurs na najlepsze wiosenne przebranie. Za zajęcie pierwszego miejsca w zabawie - nagrodą jest Dzień bez pytania dla całej klasy. Jury wyłoniło zwycięzców konkursu na najlepsze wiosenne przebranie: 1 miejsce zajęła Hanna Buda z klasy 5a, 2 miejsce Nina Manaj z klasy 4b i 3 miejsce Martyna Wolanin z klasy 5b. W konkurencjach międzyklasowych 1 miejsca zajęły ex aequo klasy 5a i 4b oraz 2 miejsce klasa 4c.

 • Photo10
 • Photo13
 • Photo7
 • Photo8
 • Photo6
 • Photo12
 • Photo11
 • Photo9
 • Photo3
 • Photo15
 • Photo14
 • Photo5
 • Photo4
 • Photo18
 • Photo2
 • Photo1
 • Photo16
 • Photo17
 • Photo19