Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 16 i 17 marca br. sala 13b zamieniła się w Olimp. Uczniowie klasy Va i Vb (nauczyciel języka polskiego - p. Ewa Skórzewska-Popek ) uczestniczyli w niecodziennej lekcji języka polskiego. Zeus urządził bal… Wśród zaproszonych gości byli m. in. Atena, Afrodyta, Demeter, Kora, Hestia, Eris, Demeter, Apollo, Hades, Hermes, Posejdon, Syzyf, Dedal, Prometeusz, a także Ares. Każdy uczestnik spotkania przedstawił się, zaprezentował swój strój oraz atrybuty. Piątoklasiści wcielili się w dowolną postać mityczną i w narracji pierwszoosobowej przedstawiali greckiego bohatera.
Przed nami klasowy konkurs literacki, który wyłoni znawcę mitologii. Kreatywność piątoklasistów możemy ocenić sami, podziwiając zdjęcia.

  • Photo2
  • Photo1